Ev Taşırken Kolaylık Sağlayacak İpuçları

Susurluk Evden Eve Nakliyat
Mayıs 26, 2018
Taşınmak İçin En İdeal Gün Ne Zamandır?
Kasım 1, 2018

Ev Taşırken Kolaylık Sağlayacak İpuçları

 

Taşınmak bazı zamanlarda oldukça zor olabiliyor. Taşınma sırasında işe nereden nasıl başlayacağına karar vermek son derece zor hale gelebiliyor.

Ev taşıma sırasında işlerin kolayca yoluna girebilmesi adına bazı önerileri sizlere sunuyoruz.

Liste Gerçekleştirin

Evden eve taşımacılık sırasında taşınacak eşyalar belirli bir düzene koyabilmenin en pratik yolu liste gerçekleştirmektir. Vaktinizi boşa harcamamak için taşıma sırasında ihtiyacınız olabilecek olan eşyaları kolay durumda kullanılabilir bir yere koymanız önerilir.

 

Temizlik Malzemeleri Hazırlayın

Eşyalarınızı kolileme uygulamalarına başlamadan hemen önce temizlik malzemelerinizi hazır etmeniz gerekmektedir. Eşyalarınızı kolilere yerleştirmeden önce temizleme uygulamasında bulabilir ve yeni evinizde hemen yerleştirme imkanına erişebilirsiniz.

Evi toplamanız sırasında hız kazanabilmenin yolları arasında kapatılmamış koli karmaşasının önüne geçilmesi gerekir. Bir koliyi hazırlayacaksanız bu konuları tamamlayıp bantlamadan hatta üzerine içerisinde ne bulunduğunu yazmadan bir diğerine geçmemeniz önerilir. Bu şekilde daha organize şekilde ilerleyebilirsiniz.

Kolileri Hazırlayın

Kolilerinizin üst bölümüne ise içerisinde nelerin olduğunu yazarken onları kategorize ettiğinizden emin olmanız gerekmektedir. Kırılacak eşyaları belirtmeniz önerilmesi gerekir. Bununla beraber taşınacak olan kitaplarınızı koyacağınız koli üstüne yazmanız gerekebilir. Bu sayede kolileri açarken de rahat edebilirsiniz.

Ev taşıma sırasında kolay bir şekilde hazırladığınız kolilerin yeni eviniz içerisinde hangi odaya ait olduğunu belirlemeniz gerekir. Bu sayede evden eve nakliyat sırasında koliyi ait olduğu odada açarak hem evdeki karmaşadan kurtulabilir ve hem de daha kısa sürede eşyaları taşıyabilirsiniz.

Ev içerisinde onlarca koli çeşitleri bulunuyor ve siz de onlara bakıyorsunuz. Bununla beraber içlerinde ne olduğunu üstlerine yazmanız gerekir. Bu sayede işe öncelikli ihtiyaçlarınızın yer aldığı kolileri açmaktan başlamanız önemlidir. Kıyafet, çarşaf ya da mutfak eşyalarını yazmanız gerekir. Bu aralar taşınmayı düşünüyorsanız sigortalı taşımacılıktan yararlanabilirsiniz. Bu sigortalı taşımacılık sayesinde kendinizi ve sevdiklerinizi kaza durumları karşı güvence altına almanız sırasında sigortalı taşımacılıktan yararlanarak doğru taşımacılıktan yararlanabilirsiniz. Taşıma sırasında ev temizliği, ev taşıma, ev tadilat hizmetlerinde %40’a varan indirimlerden sizde kolayca faydalanabilirsiniz. Sizde tüm detayları Balıkesir evden eve nakliyat firmasından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir