Sigortalı Nakliyat

SİGORTALI NAKLİYAT

Eşyalarınızın taşınma sürecin de herhangi bir nedenden dolayı zarar görmesi demek taşınmanın stresine ek olarak can sıkıcı bir durumun oluşmasını sağlayacaktır. Deneyimsiz firmalardan nakliyat hizmeti alan pek çok kişinin bu durum canını sıkan bir nedendir bunun içinde mutlaka firma seçerken kurumsal yapısına göz atmak gerekir. Evden eve nakliyat ve diğer nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi apartman içerisinde taşınan eşyaların zarar görme riski yüksektir. Bunun içinde günümüz koşullarında biz Balıkesir evden eve nakliyat olarak profesyonel taşımacılığa önem vererek sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimiz sayesinde hem firmalar hem de bireysel anlamda taşıma hizmeti verdiğimiz kişiler memnuniyet duymaktadır.

Balıkesir nakliyat olarak bizler her zaman insan odaklı bir çalışma yürütürüz ve bunun içinde hizmet verdiğimiz sektör içerisinde teknolojinin her türlü imkanlarından faydalanmayı tercih ederiz. Bu anlamda vermiş olduğumuz asansörlü nakliyat hizmetimizle birlikte nakliyat sırasındaki tüm risklerde ortadan kaldırılmış olacaktır. Asansörlü ve sigortalı nakliyat hizmetimiz sektör içerisinde birçok firmadan bizim farkımızı öne çıkaran bir hizmettir. Bu şekilde ister evden eve nakliyat olsun ister ofis taşımacılığı olsun başarılı bir şekilde çözümlenmiştir.

SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYAT

Sigortalı evden eve nakliyat hizmetimizde bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ücretsiz olan ekspertiz ekiplerimiz evinize ya da ofisinize gelerek eşyalarınızın ön analizini yapar. İnceleme esnasında olası tüm nakliyat yöntemleri de göz önünde bulundurularak gerekli olan çalışma şekli belirlenir. Sigortalı nakliyat hizmeti talep edilmişse evden eve nakliyat sözleşmesi imzalanarak taşınma günü konusunda karar verilir.

Firmamız taşınma gününüzde adresinize gelerek detaylı bir çalışma yapar. Taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi adına uygun ekipmanların kullanılması sağlanır. Eşyalarınız standart koşulların yerine getirilmesinin ardından asansöre yüklenerek araç içerisine transferi gerçekleştirilir.

Sigortalı nakliyat bizim için önemlidir. Bunun için de kurumsal profile uygun olan firmamız çalışanları kısa bir zaman için de tüm taşıma işleminin başlanmasını sağlayacaktır. Firmamız nakliyat sektörü içerisinde Balıkesir’de en fazla bilinen marka olmuştur. Biz bize olan güvenin farkındayız bunun içinde sizin bize duyduğunuz güveni en üst seviyeye ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız.