Gönen Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Sigortası Neleri Kapsar?
Kasım 18, 2018
Balıkesir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri
Ağustos 20, 2019

Gönen Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Balıkesir evden eve nakliyat hizmeti olarak asansörlü evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmayı düşünüyor ama bu nakliyat sistemi hakkında bilgi almak istiyorsanız sizleri bilgilendirecek bir yazı hazırladık.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nedir?

Günümüzde en çok tercih edilen ve en revaçta olan nakliyat hizmetlerinden birisi de asansörlü nakliyat hizmetidir. Asansörlü nakliyat hizmeti kısacası özel bir vinçli asansör kullanılarak eşyaların balkon ya da pencereden taşınmasını sağlayan nakliyat hizmeti olarak özetlenebilir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Neden Tercih Edilmeli?

Nakliyat hizmetinde Gönen asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin tercih edilmesi için pek çok neden bulunmaktadır. Bu nedenler önemine göre  şu şekilde sıralanabilir:

  • Taşıma işlemleri en kısa sürede en etkili şekilde gerçekleştirilmektedir. Zaman tasarrufu sağlanmaktadır.
  • Dar merdivene ya da dar asansörlere sahip yüksek katlı binalarda eşyaların taşınması sırasında eşyaların zarar görme ihtimali doğacaktır. Bu ihtimali göze almak istemiyorsanız ve böyle bir durumla karşı karşıyaysanız asansörlü evden eve nakliyatı tercih edebilirsiniz.
  • Direkt olarak araçtan eve ve evden araca nakliyat işlemi gerçekleştirildiği için fazla iş gücü ihtiyacına gerek kalmayan pratik bir sistemdir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir?

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sırası ile aşağıdaki adımların izlenmesi ile gerçekleştirilmektedir:

  1. Öncelikle eşyaların yaşam alanlarınızdan çıkarılacağı bir pencere ya da balkon belirlenmektedir. Eğer balkonunuz yoksa pencereleriniz nakliyat firmaları tarafından çift taraflı olarak açılmakta ya da yerinden demonte edilerek çıkarılmaktadır. Daha sonra yine nakliyat firmaları tarafından montaj hizmeti de gerçekleştirilecektir.
  2. Eşyalarınız vince yerleştirilerek nakliyat aracına indirilmektedir. Bu işlem tüm eşyalar bitene kadar tekrarlanmaktadır.
  3. Eşyalarınız bitince nakliyat aracı yeni yaşam alanınıza eşyalarınızı getirmektedir.
  4. Yine vinç yardımı ile bu sefer araçtan yüklenen eşyalar yine evinizin pencere ya da balkonundan yaşam alanınıza taşınmaktadır.
  5. Tüm eşyalar bitince asansörlü nakliyat hizmeti tamamlanmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Asansörlü nakliyat fiyatı anlaştığınız firmaya, ne kadar eşya taşındığına, işlem sırasında kaç personelin görevli olduğuna ve kaç araç ile eşyalarınızın taşındığına göre değişen fiyat cetvellerinden oluşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir