Nakliyat Ambalajlama

PAKETLEME VE AMBALAJLAMA

Balıkesir evden eve nakliyat olarak taşınma işleminin her türlü aşamasını eksiksiz olarak sunuyoruz. Bu anlamada paketleme ve ambalajlama konusunda da deneyimli personellerimiz tarafından verdiğimiz bu hizmette her eşya en ince ayrıntısına kadar düşünülerek nakliyat için uygun bir hale getirilmektedir.

Evden eve nakliyat denildiği zaman paketleme hizmetini çok kez duyarsınız bu hizmetin daha net olarak anlaşılabilmesi için öncelikli olarak paketleme hizmetinin tanımını yapmak doğru olacaktır.

PAKETLEME HİZMETİ

Paketleme bir eşyanın taşınma sırasında herhangi bir şekilde zarar görmemesini sağlamak ve eşyanın türüne ve hassasiyet derecesine göre gerçekleştirilen bir hizmettir. Evden eve nakliyat söz konusu olduğunda da paketlemenin mutlaka doğru malzemeler ve kaliteli ekipmanlar kullanılarak yapılması gerekir. Bizler Balıkesir nakliyat olarak taşıma hizmetlerimizde karton, naylon, kağıt ve balonlu poşetler kullanarak dışarıdan gelebilecek olan her türlü zararında en aza indirilmesi sağlanacaktır.

Eşyalarınızın paketlenmesi uzman ekiplerimiz tarafından çok titiz bir şekilde yapılır. Müşteri memnuniyeti ön plana alınarak uzun yıllar boyunca kazanmış olduğumuz tecrübe sayesinde sıfır hata ile nakliyat hizmeti gerçekleştirilir. Firmamızın paketlemede vermiş olduğu hizmet kapsamı ise şu şekildedir.

Evden Eve Nakliyatta Neler Paketleniyor?

  • Kırılma ihtimali olan eşyaların paketlenmesi
  • Çizilme olasılığı olan eşyaların paketlenmesi
  • Elektronik ve beyaz eşyaların paketlenerek ambalajlanması
  • Hassas eşyaların doğru malzemelerle desteklenerek paketlenmesi

EVDEN EVE NAKLİYAT VE PAKETLEME

Taşımacılık riskli bir iş bunun içinde hizmet alınan firmanın kurumsal olmasına dikkat etmek gerekir. Firmamız kurumsal bir yapıya sahip olmakla birlikte köklü bir geçmişe sahiptir. Sitemiz üzerinde yer alan referanslarımızı kontrol ettiğinizde güçlü bir nakliyat ağımızın olduğunu da görebilirsiniz. Firma olarak bize düşenin en iyisini yapmak ve nakliyat sırasında ve sonrasında sizi memnun etmek bizim en büyük görevimizdir.

Balıkesir nakliyat paketleme ve ambalajlama hizmetinde TSE standartlarında ürün kalitesine sahip ekipmanlarla hizmet ederek eşyaların tam bir korunma altında olmasını sağlar. Tecrübemiz bizi bugünlere kadar getirmiş ve Balıkesir’de nakliyat denildiği zaman ilk olmamızı sağlamıştır.

Bizimle iletişime geçerek ekspertiz ekiplerimizin yönlendirilmesini talep edebilirsiniz.