Ofis Taşımacılığı

OFİS TAŞIMACILIĞI

Balıkesir evden eve nakliyat firmamız kurumsal kimliğinin yanı sıra tecrübeyi de aktarmasını çok iyi bilen bir ekiptir. Bu anlamda firmamız çalışanları taşıma işleminde özel bir çalışma yürüterek eşyalarınızın güvenliğini ön planda tutar. Ofis taşımacılığında taşınacak olan eşyanın kıymeti biraz daha ön plana çıkmıştır. Bunun içinde bize duyulan güven çerçevesinde ofisinizdeki tüm malzemelerinizi belli bir plan doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

Ofis nakliyat hizmeti aldığınız da hızlı ve özenli çalışmanın gerekliliğinin farkındayız bu nedenle de henüz taşıma günü gelmeden önce ofisinize gönderilen uzman ekspertiz ekiplerimiz aracılığı ile bir durum değerlendirmesi yapılır. Bu değerlendirme esnasında eşyaların konumu, ofis odalarının durumu ve taşınacak olan eşyaların hassasiyeti önemli ölçüde planlanır. Bu planlamanın yapılmasının ilk nedeni taşıma gününde size daha profesyonel hizmet sunabilmektir. Bu sayede bizden hizmet alırken hiçbir aksaklık yaşanmasına da müsaade edilmemiş olacaktır. Eşyalarınız veli bir düzen çerçevesinde taşınması gerektiği için plan dahilinde hareket edilerek en doğru taşıma yöntemi de belirlenmiş olacağından tüm gerekli olan ihtimam gösterilecektir.

Balıkesir ofis taşıma olarak biz sektördeki başarımızın farkındayız ve kalitemizden de ödün vermemek adına gerekli olan tüm girişimlerde de bulunuruz. Bunun için ihtiyaç dahilinde asansörlü nakliyat hizmetimiz de bulunmaktadır. Ofisiniz yüksek katta bulunuyorsa asansörlü ofis taşımacılığı hizmetimizle birlikte ofis eşyalarınızın da zarar görmeden hızlı bir şekilde taşınması gerçekleştirilir.

Ofis Taşımacılığı Hizmetimizde Neler Var?

Ofis taşımacılığı hizmetinde planlı olarak hareket ettiğimizi belirtmiştik. Buna göre nakliyat öncesinde paketleme işlemi oda oda yapılır. Ve bu sayede eşyalar gidecek olan yerde de karışmamış olacaktır.

Paketleme işleminin oda oda yapılması aynı zamanda taşımanın da bu şekilde gerçekleşmesini sağlayacağından araç içerisine istifleme de bu şekilde olacaktır.

Araçlarımızın tamamı ofis taşımacılığına uygun bir biçimde dizayn edilmiş eşyalarınıza ya da belgelerinize hiçbir şekilde zarar vermeyecektir.

Ofis içerisindeki her türlü belge ve evraklarınız uygun olan dosyama şekliyle paketlenerek karışıklık yaşanmasına müsaade edilmez.

Ofis taşıma işlemi profesyonellik gerektirir ve Balıkesir nakliyat firmamız bu konuda her zaman en üst düzey şekilde çalışmaktadır.