Depolama

DEPOLAMA HİZMETİ

En iyisinden, en iyi hizmet sloganıyla yola çıkan firmamız 15 yıllık deneyimiyle birlikte müşterilerine güvenli nakliyat hizmetini sunmanın yanı sıra aynı zamanda depolama hizmeti de sunmaktadır. Bizim en önemli kaynağımızın insan olduğunu biliyoruz bunun içinde çağın gerektirmiş olduğu her türlü teknolojik altyapının da yatırımını yaparak hizmet sektörümüzü genişletiyoruz. Depolama hizmetimiz bu anlamda geliştirilmiş ve siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

Firmamız Balıkesir evden eve nakliyat kapsamlı bir taşıma ve depolama hizmeti sunmaktadır. İster ev eşyalarınızı ister ofis eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz. Taşınma her insanın başına gelebilecek doğal bir durumdur. Bizler firma olarak size bu önemli anınızda destek olarak eşyalarınızın taşınma sürecinde de stres yaşamamanız için her türlü imkanlarımızı seferber ederiz.

GÜVENİLİR DEPOLAMA HİZMETİ

Depolama hizmetinde önemli olan eşyalarınızı teslim ettiğiniz firmanın güvenilir olmasıdır. İster uzun depo hizmeti ister kısa süreliğine depo hizmeti olsun eşyalarınızın konulacağı alanın da mutlaka gerekli hijyen ve konfora sahip olması gerekir. Firma olarak bizler akıllı depo uygulamamız sayesinde teslim aldığımız her eşyanın da güvenli ve de konforlu olmasına özen gösteririz. Depolarımızda yapılan düzenli temizlik sayesinde hiçbir eşyanız da çevresel faktörlerden etkilenmez. Bunun yanı sıra depomuzda 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur. Eşyalarınızın başına herhangi bir şey gelmemesi adına sürekli kontrol altında tutularak güvenliğin tam olması sağlanır.

Depolama hizmetini alanlara baktığımız zaman özellikle kısa süreliğine şehri terk etmek isteyenleri ya da yazlıkçıları görebiliyoruz. Bize teslim edilen eşyalarınız hassasiyetle depolanarak aynı şekilde size geri teslimi sağlanır. Evden eve nakliyat sektörü içerisinde depolamanın önemi büyüktür. Bu hizmet bana ne zaman lazım olur demeyin hiç beklenmedik bir anda tayin ve benzeri durumla karşılaşabilirsiniz.

Balıkesir nakliyat taşınma işlemini özenli bir şekilde gerçekleştirir. Depolama için eşyalarınızı evinizden alırken deneyimli personellerimiz kusursuz bir hizmet sunarak minimum hata ile nakliyat işlemini gerçekleştirir. Eşyalarınız doğru yöntemlerle taşındıktan sonra araç içerisine yerleştirilir. Nakliyat süresince güvenlik en üst düzeyde tutulur. Aracın depomuza gelmesiyle aynı hassasiyet devam eder ve aynı özenle depomuza alınır.