Evden Eve Nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat yapılırken tecrübeye önem vermek gerekir. Çünkü eşyalar hassas nakledilmesi gerekenlerdir. Aksi durumda basit bir hata bile eşyanın kullanılmaz hale gelmesini sağlayabilir. Bunun içinde evden eve nakliyat hizmeti alırken tercih ettiğiniz firmanın güvenilir ve tecrübeli olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Balıkesir evden eve nakliyat firmamız size hizmet sunarken tecrübeye büyük önem verir bunun içinde nakliyat öncesinde ekiplerimiz evinize gelerek taşınması gereken eşyaları detaylıca inceler. Gerekli olan tüm bilgiler alınıp ihtiyacınız olan bilgilerde sunulduktan sonra nakliyat konusundaki fiyat size bildirilir. Taşınma için firmamızın tercih edilmesi halinde gerekli olan süreç başlatılır ve en doğru yöntemler değerlendirilir.  Balıkesir nakliyat hizmeti sırasında yapılması gerekenler de şunlardır.

Adresinize yönlendirilen ekiplerimizin tamamı kalifiye ve tecrübelidir. Bulunduğu yerden demonte edilmesi gereken her türlü mobilyalar zarar verilmeden sökülür. Sökülen her parça kağıtlanarak ip ve battaniyelerle iyice sarılır. Tüm paketlenmiş olan parçalar tekrar özenli bir şekilde ambalajlanarak araç içerisine taşınmaya uygun hale getirilir. Beyaz eşyalar kartonlara sarılarak onlarda aynı şekilde dışarıdan gelebilecek her türlü zarara karşı muhafaza altına alınır. Üstelik bu şekilde beyaz eşyalarda çizilme de olmaz.

Yatak odasında gardırop ve gömme dolap gibi eşyalarınız özenli bir şekilde sökülerek paketleme işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede eşyanız taşınmaya uygun bir hale getirilmiş olur.

Bardak, porselen tabaklar, aksesuarlar ve kırılacak olan tüm eşyalarınız kabarcıklı naylonlar vasıtası ile sarılır ve ardından önce kolilere sonra ise silindir fıçılara yerleştirilir. Yeni evinize ulaştığımızda ise oda da bu eşyalarınız tekrar ambalajları sökülerek size teslim edilir. Bu işlemden sonra sizin sadece bu tür eşyalarınızı raflara yerleştirmeniz kalacaktır.

Kolaylıkla zarar gören ve çizilen televizyon, radyo, müzik seti gibi eşyalarınız ise önce battaniyeler ile sarılır ve kolilere yerleştirilir ardından karton ile arasına köpük yerleştirilir. Bu işlem ile elektronik cihazlarınızın zarar görmesi engellenir.