Bandırma Nakliyat

Burhaniye Şehirler Arası Nakliyat
Mayıs 4, 2018
Altıeylül Evden Eve Nakliyat
Mayıs 14, 2018

Bandırma Nakliyat

BANDIRMA EVDEN EVE NAKLİYAT

Bandırma evden eve nakliyat olarak sektörde 15 yılın üzerinde bir tecrübeye sahibiz bu tecrübe bizim için büyük ölçüde bir yol gösterici olmuş ve bu anlamda da kaliteli nakliyat hizmetimizi eksiksiz bir şekilde yürütebilmekteyiz. Ev taşıma işleminin yoğun, yorucu ve stres yüklü bir işlem olduğu bilinir. Dolayısıyla sizin kendi başınıza bu işi yapmanız mümkün değildir. Bunun için doğru bir destek alınması halinde eşyalarınız en güvenli şekilde transfer edilecektir.

Bandırma evden eve nakliyat olarak her zaman kaliteyi ön planda tuttuk bunun için firmamız bünyesinde çalışan her personelimizin taşımacılık konusunda deneyim sahibi olmasını tercih ederiz. Çalışanlarımıza dönem dönem vermiş olduğumuz taze bilgilerle ne yapmaları gerektiği konusunda da sürekli olarak aydınlatırız. Bizim için müşteri memnuniyeti önemlidir. Bu memnuniyet bizim bundan sonraki taşımacılık işlemlerimizde de ihtiyaç duyacağımız en önemli şey olduğundan dolayı her nakliyatımızda buna göre hareket ederiz.

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ HİZMETİ

Nakliyat işlemlerine geçmeden önce ücretsiz ekspertiz ekiplerimizi adresinize göndeririz. Burada taşınacak olan dairenin incelemesinin yapılmasının yanı sıra verdiğimiz hizmet konusunda da detaylı bilgiler aktarılır. Eğer ki daireniz bizim tarafımızdan gerçekleştirilecekse bu durumda eşyaların güvenliğinin sağlanması için sigortalı nakliyat sözleşmesi imzalanır. Bu sözleşme sayesinde eşyanızın transferi sırasında stresten de kurtulursunuz. Çünkü nakliyat işlemlerinde en çok sorulan soru “taşınma esnasında eşyalarım zarar görürse ne olur? “sorusu olmuştur. İşte sigortalı nakliyat hizmetimizle birlikte eşyalarınızın nakliyesi sırasında zarar görmesi halinde tüm masraflar sigorta tarafından karşılanır. Bu sayede taşınma süresi boyunca stresten uzak kalırsınız.

DENEYİMLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Bandırma evden eve nakliyat bünyesinde çalışan her personelimiz uzmandır. Bunun içinde evinizin ya da ofisinizin taşınması işlemlerin de gerekli olan her türlü tedbirlerde alınır. Olası tüm dikkatsizliklerin önüne geçilebilmek adına planlı çalışma gerçekleştirilir. Özellikle de paketleme ve ambalajlama konusu bizim için önemlidir. Çünkü doğru bir şekilde paketlenmiş olan eşyaların zarar görmesi mümkün değildir. Paketleme işlemi sırasında kullanmış olduğumuz malzemeler, balonlu naylonlar, köpükler ve kraftlar kullanılmaktadır. Özellikle kırılma olasılığı daha yüksek olan eşyalar ayrı bir itina ile paketlenerek araç içerisinde doğru noktalara yerleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir